Zlevněné zboží GILLETTE Fusion5 ProGlide Set Stojan 2× Holící Hlavice

GILLETTE Fusion5 ProGlide Set Stojan 2× Holící Hlavice - 31% sleva


GILLETTE Fusion5 ProGlide Set   Stojan   2× Holící Hlavice
499,- Kč

Původní cena: 719,- Kč


GILLETTE Fusion5 ProGlide Set Stojan 2× Holící Hlavice z kategorie oblečení a móda, beauty, dárkové sady, epilace a holení, pánské holení, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným GILLETTE Fusion5 ProGlide Set Stojan 2× Holící Hlavice .

Dárková kosmetická sada GILLETTE Fusion5 ProGlide Set + Stojan + 2× Holící Hlavice: Hladké oholení zaručí mužům dárková sada z limitované edice Gillette Fusion5 ProGlide Chrome. Sada obsahuje holicí strojek, 2 náhradní holicí hlavice a stojan na holicí strojek. Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide Chrome vyniká elegantním tva...rem své chromované rukojeti, která je částečně pogumovaná, aby uchopení bylo příjemné, hladké, ale pevné. Holicí strojek poskytuje dokonalé oholení díky technologii FlexBall pro přesné kopírování kontur obličeje a díky 5 břitům s úpravou snižující tření. Tvarování vousů umožňuje zarovnávací břit na zadní straně hlavice. Nutnost vyměnit hlavici signalizuje zvlhčující pásek. Stejně elegantní design jako holicí strojek Gillette má i praktický stojan.   Klíčové vlastnosti dárkové sady GILLETTE Fusion5 ProGlide Chrome (holicí strojek, dvě náhradní hlavice a stojan na strojek)Dárková sada Gillette Fusion5 ProGlide Chrome pro dokonalé, pohodlné a hladké oholení, sada z limitované ediceSada obsahuje designově sladěný holicí strojek s výměnnou hlavicí, 2 náhradní hlavice a stojan na holicí strojekHolicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide Chrome s technologií FlexBall dokonale kopíruje kontury obličeje a oholí každý vousPánský holicí strojek Gillette s 5 břity s povrchovou úpravou snižující tření pro lepší a pohodlnější oholeníNa zadní straně holicí hlavice zarovnávací břit pro přesné tvarování vousůZarovnávací břit se spolehlivě dostane do těžko přístupných míst (oblast pod nosem apod.)Proti Fusion5 vylepšený zvlhčující pásek s větším množstvím zvlhčujících látekZvlhčující pásek vybledne, jakmile je třeba holicí hlavici Gillette vyměnit (asi po měsíci holení) Holicí strojek Fusion5 ProGlide Chrome s ergonomickou chromovanou rukojetí a s pogumovaným úchopemPánský holicí strojek Fusion5 ProGlide lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5 a Fusion5 PowerSada zahrnuje dvě náhradní holicí hlavice Gillette Fusion5 Praktický stojan na holicí strojek se stejně elegantním designemDíky stojanu zaujme holicí strojek Gillette vždy to pravé místo Dárková kazeta obsahuje:1 × holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide Chrome2 × náhradní holicí hlavice1 × stojan na holicí strojekSložení:Břitva:PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Paraffinumliquidum, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juic

Produkt je výrobek značky Gillette ,distribuovaný s EAN kódem 7702018482276.

Sdílejte obsah s přáteli